שיווק בוידאו: כיצד ניגשים לפרויקט אנימציה?

שיווק בוידאו: כיצד ניגשים לפרויקט אנימציה?

"אנו זקוקים לסרטון אנימציה", חשב כנראה כל איש שיווק לפחות פעם אחת. מחשבה זו היא לפעמים תחילתו של פרויקט וידיאו יפהפה אך לעיתים קרובות יותר סוף של הזדמנות פוטנציאלית, מכיוון שאנשים פשוט לא יודעים מאיפה להתחיל בכל מה שקשור לאנימציה. להלן שלושה שלבים פשוטים לגישה לפרויקט אנימציה מהרעיון הראשוני לסרטון הסופי.

 

שלב 1 – הגדירו את התמצית

השלב הראשון זהה לכל פרויקט וידיאו. כשאתה ניגש לקמפיין שיווקי אתה צריך להגדיר את עיקרי הדברים:

 

מה המטרה שלך?

מיהו קהל היעד שלך?

מה המסר שלך?

באילו ערוצים אתה מתכוון להשתמש בכדי להפיץ את ההודעה?

איזה טון קול מתאים למותג שלך ולקהל היעד שלך?

בהנפשה זה לא שונה, כל השאלות הללו צריכות לענות על מנת ליצור יצירה חזקה שתשרת את המטרה לקדם, להסביר, ליידע, לעסוק, ללמד, לספר סיפורים או כל דבר אחר שיהיה.

 

שלב 2 – מצא את הכלי המתאים

ראה זאת כך: עבור כל הודעה, אתה זקוק לכלי המתאים כדי לתקשר אותה, ואנימציה היא רק קופסת כלים – אתה רק צריך למצוא את זה שמתאים למטרות שלך. להלן כמה מהסוגים הנפוצים ביותר של אנימציה.

 

אנימציית תווים 2D

 

כפי שמעיד השם, לסוג זה של אנימציה יש דמות – מצוירת בתלת מימד – המסייעת לך לספר את הסיפור. היתרון בקיום דמות הוא שהוא יכול להתבסס על פרסומת המשתמש / הלקוח הממוצע שלך, כך שהצופה יוכל להזדהות איתו ולהתייחס אליו. במיוחד כשמשתמשים באסטרטגיית מסרים רגשיים, זו תהיה הדרך היעילה ביותר לגשת לפרויקט – יצירת דמות שהקהל יכול להשתמש בהם כמתנה עבורם, ובכך ליצור קשר רגשי.

 

אחת ההנפשות האחרונות שלנו לתווים נעשתה לקידום Exchange Data Health. הדמויות המוצגות הן חוקרים רפואיים כמו גם משתתפי המחקר שאיתם קהל היעד יכול להזדהות.

 

אנימציה של גרפי תנועה

 

גרפי תנועה הם אולי הסוג הנפוץ ביותר. זה מתאים לתוכן אינפורמטיבי שכן הוא יכול להפוך כל נושא משעמם לנגיש, מרתק ומרגש. אז לא משנה אם ברצונך ליידע את הקהל שלך על נתונים סטטיסטיים אחרונים, להסביר תהליך מבצעי מסובך או לחגוג את הישגי המותג שלך במאה השנים האחרונות, אנימציה גרפית של תנועה תהיה גישה מתאימה לסרטון הבא שלך.

 

עבור הלקוח הוותיק שלנו טראפלגר נסיעות, יצרנו אנימציית ציר זמן מהנה לרגל 70 שנה לחגוג את הישגיהם בשבעת העשורים האחרונים.

לעוד פרטים היכנסו לאתר https://www.film-e-good.org.il/

סגירת תפריט