צעצועי מין לנשים מתקבלים בסבלנות רבה יותר בחברה ההודית

צעצועי מין לנשים מתקבלים בסבלנות רבה יותר בחברה ההודית

צעצועי מין ונשים בהודו

כרגע יש גאות ברחבי חלקים גדולים בהודו, המדינה השנייה המאוכלסת ביותר בעולם עם אוכלוסייה שהוערכה ב-1.36 מיליארד איש בשנת 2015.

 

לאחרונה, מספר קמעונאיות של צעצועים למבוגרים תפסו תאוצה במדינה, והן במיוחד זוכות לחסד בקרב נשים. כמה בעלי עסקים קטנים בתעשיית צעצועי המין התלוננו כי הודו הייתה בעבר תרבות מוגנת מאוד בכל מה שקשור למיניות האנושית וכי נשים רבות לא הצליחו להביע את רצונותיהן או ליהנות מהמין כפי שרצו. זה משתנה כעת מכיוון שמכירת אביזרי מין למבוגרים, חומרי סיכה, הלבשה תחתונה ואביזרים סקסיים אחרים הרקיעו שחקים עם בסיס לקוחות נשי חזק.

 

שמות גדולים

כיום יש כמה חברות גדולות שמוכרות צעצועי מין בהודו, כולל PleaZure ו-Love Treats. חברות אלה מוכרות צעצועי מין ברשת לגברים ונשים בהודו שמעולם לא הייתה להם אפשרות לחקור את מיניותם. בנוסף, הבעלים של חברות אלה הן נשים אשר מאמינות באמת כי להעניק לנשים את היכולת להביע את עצמן מינית זה עניין של בריאות פיזית ובריאות נפשית. אכן, שתי החברות טוענות שכמעט מחצית מהלקוחות שלהן הן נשים וכי בדרך כלל נשים מוציאות יותר על כל עסקה מאשר גברים.

 

צעדים קטנים

למרות העובדה שצעצועי מין לנשים נעשים פופולריים יותר חודש אחר חודש, עדיין קשה לדון במיניות בגלוי בהודו. בעוד שקונים רבים מוכנים ללמוד על מגוון צעצועים, חומרי סיכה ומוצרים אחרים מאחורי מסך המחשב שלהם, קיום של שיחה פנים אל פנים בפועל בנושא היא משימה קשה. עם זאת, מנהיגים בענף צעצועי המין רוצים לעודד אנשים לשתף את החוויות שלהם, לחנך אחד את השני על מוצרים ולפתוח את האפשרות לחברה הרבה יותר מקבלת בהמשך הדרך.

 

לפי המספרים

בין 2013 ל-2015 נרשמה צמיחה ניכרת בתעשיית צעצועי המין ההודית, שכן המודעות למוצרים הגיעה לקהל לקוחות חדש. כעת אנו יודעים שגברים מוציאים את מרבית כספם על חומרי סיכה בעוד שנשים מתעניינות יותר בהלבשה תחתונה סקסית, אך מציבות חומרי סיכה במקום השני והקרוב.

 

נשים מתעניינות במיוחד בשורת המוצרים של "חמישים גוונים של אפור", שעשתה גלים כאשר הספר והסרט זכו לתשומת לב רבה כל כך. אפילו מעבר להודו, המכירות העולמיות של צעצועי מין עלו, ונשים עומדות כעת בחזית צוותי המכירה וקווי הלקוחות כאחד.

 

נשים מתעניינות הרבה יותר בבריאותן המינית, שואלות שאלות נוספות בפומבי על מוצרים חדשים בשוק ודוחפות חדשנות. במקום שבו זוגות רבים האמינו בעבר שג'ינג'ר רגיל וקונדומים הם האפשרויות היחידות שם בחוץ, הם למדו כעת על המגוון העצום של המוצרים הקיימים בשוק, והם קיבלו את הביטחון להתחיל להתנסות בדברים חדשים.

 

בעתיד, המהפכה המינית תמשיך להתפשט ברחבי הודו וברחבי העולם. קמעונאים מקוונים של צעצועי מין ימשיכו ליצור מוצרים חדשים המאפשרים לזוגות לשפר את מערכות היחסים שלהם. ככל שנשים הולכות ומתעצמות ביכולתן להשיג את מבוקשן בדרך שהן רוצות, אנו יכולים לצפות לראות הכרה ציבורית גדולה יותר במיניות בכל רחבי העולם.

 

אנו גאים להביא מבחר מלא של צעצועי מין, הלבשה תחתונה, חומרי סיכה והרבה יותר מזה עבור גברים ונשים ברשת. בואו לאתר שלנו כדי לחקור מגוון רחב של ויברטורים, הלבשה תחתונה ופריטים אחרים עוד היום.

סגירת תפריט